Google Ara Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda İzle

Ekleyen dogan1234 Eklenme Tarihi 29 Haziran 2013 YoRuM YaZ
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda serinin 2.ci filminde Esra (Sedef Avcı) evlilik hazırlıklarına başlayınca evde kalma korkusu başlayan son bekar kız olan Didem (Sinem Kobal) ve sevgilisi olan Cem’i(Engin Altan Düzyatan) evlenmek için baskı altına almaya çalışır degişik polimlere triplere girer Cem ise bunları görmez ve yeni filmi için çalışmalara başlayacak ve Gözde’yle (Özge Ulusoy) tanışarak ona ve işine konsantre olacak Didem ise kıskançlık krizlerine girecektir, Didem Cemin peşine düşecek ve erkeklerin bekarlığa veda partisinin yerini ögrenip arkadaşlarıyla bir veda partisinde neler oldugunu görmek için dansöz kılıgına girip partiye girecekler bu romantik komedide bizleri neler bekliyor izleyip görelim..

 

 

Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda İzleRomantik Komedi 2 Bekarlığa Veda Full İzleRomantik Komedi 2 İzle


Bir önceki filmimiz olan Sıkı Aynasızlar Film İzle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

5.6

Yönetmen Adı

:

Erol Özlevi

Yapım Yılı

:

Türkiye

Oyuncular

:

Sedef Avci, Öykü Celik, Ali Ersan Duru, Engin Altan Düzyatan, Cemal Hunal, Nurseli Idiz, Burcu Kara, Sinem Kobal, Gürgen Öz

Filmin Süresi

:

1s 48dk

romantik
İzlenme: 1.756 kere izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap