Google Ara Recep İvedik 3 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle

Ekleyen filmizle Eklenme Tarihi 23 Temmuz 2012 1 yorum
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Şahan Gökbakar klasiği Recep İvedik Serisini yoğun istek üzerine sizlerle paylaşma kararı almıştık. Paylaşımlarımıza Recep İvedik serisinin 1. filmi olan Recep İvedik 1 ile başlamıştık. Daha sonra ise Recep İvedik serisinin 2. filmi olan Recep İvedik 2′ yi paylaştık. Şimdi ise Recep İvedik serisinin 3. ve son filmi olan Recep İvedik 3′ ü paylaşıyoruz. TV 8 kanalında yaptığı sıradışı programlarla seyircinin dikkatini çekmeyi başaran ve kılıktan kılığa giren Şahan Gökbakar en beğenilen karakteri Recep İvedik olduğunu gördükten sonra Recep İvedik karakteri üzerine film çekmeye karar verir ve serinin 1. filmi olan Recep İvedik 1 filmi ortaya çıkar. Bu filmin tutması üzerine daha sonra Recep İvedik 2 ve Recep İvedik 3‘ üde çekecektir. Recep İvedik 4 çekilecek mi? Şimdiler de Recep İvedik karakterini sevenlerin en çok sorduğu soru bu. Şahan öyle bir sevdirdi ki kendini bazılarına göre Kemal Sunal ile kıyaslanacak dereceye bile getirildi. Ama biz şunu diyoruz bir Kemal Sunal olabilmek için daha çok ama çok yolu var Şahan’ın. Lafı çok uzattık. Birazda Recep İvedik 3 filminden bahsedelim.

 

Recep İvedik 3 izle

Recep İvedik 3 full izle

 

Recep İvedik 1 ve 2 de olduğu gibi yine Togan Gökbakar (Şahan Gökbakar’ın kardeşi) yönetmenliğinde çekilen Recep İvedik 3 filminin konusuna değinecek olursak; Recep İvedik 2. filminin sonunda ölen babaannesinin ona yaşattığı üzüntüyü bir türlü atlatamayan Recep İvedik, yaşadığı sıkıntıları atlatabilmek için mahalledeki kadınlarla gün yapmaktan tut, psikologlara gitmeye, hatta ve hatta mahalle bakkalı Salih’ten bile yardım almaya çalışır. Amma velakin yaptığı hiçbir şey bu üzüntüyü atlatmasına yardımcı olmaz. Gülünç belirtileri olan bir depresyon geçiren Recep İvedik bir gün uzaktan akrabası olan üniversite öğrencisi Zeynep’in hayatına girmesiyle birbirinden komik olaylarla iç içe olacaktır. Başlarda bu genç kıza alışamayan Recep İvedik, zamanla kıza karşı kanı kaynayacak ve onunla çeşitli aktiviteleri birlikte yapmaya karar verecektir. Paintball’dan karate kursuna, hatta ve hatta bale kursuna bile yazılmaya karar verecek. Ama bu aktiviteler de Recep’in sahip olduğu depresyonu atlatmasına yardımcı olmayacaktır. Ama Zeynep ona öyle birşey yapacaktır ki hayatında hiç görmediği bu şey işleri biraz değiştirecektir.

 

Recep İvedik 3 full izlemek isteyenler için tek part ve partlı şekilde sitemize ekledik. Recep İvedik 3 full hd izlerken keyifli seyirler dileriz.

 

Recep İvedik 1 full izle

 

Recep İvedik 2 full izle


Bir önceki filmimiz olan Recep İvedik 2 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

6.9

Yönetmen Adı

:

Togan Gökbakar

Oyuncular

:

Şahan Gökbakar, Zeynep Çamcı, Mehmet Yumurtacı

Orjinal Adı

:

Recep İvedik 3 izle

İzlenme: 3.264 kere izlendi

Benzer Filmler

Recep İvedik 3 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle filminde 1 yorum yapılmış.

  1. [...] Recep İvedik 3 full izle IMDB Puanı:6.7Yönetmen Adı:Togan Gökbakar Yapım Yılı:2008 – Türkiye Oyuncular:Şahan Gökbakar, Lemi Filozof, Fatma Toptaş, Asiye Dinçsoy, Zeynep Aydemir, Hakan Bilgin, Tuluğ ÇizgenTür:2010 ve öncesi Filmler, Erotik Filmler, Komedi Filmleri, Seri Filmler, Türk Filmleri, Yerli Filmler Orjinal Adı:Recep İvedik 1 izle Etiketler:Recep İvedik 1, Recep İvedik 1 bedava izle, Recep İvedik 1 full izle, Recep İvedik 1 hd izle, Recep İvedik 1 izle, Recep İvedik 1 tek parça izle, Recep İvedik serisi izle İzlenme: 13 kere izlendi Sahte Gelin (The Decoy Bride) Full HD Türkçe Dublaj izle Recep İvedik 2 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle var reklamstore_region_id = 256187; [...]

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap