Google Ara Recep İvedik 2 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle

Ekleyen filmizle Eklenme Tarihi 23 Temmuz 2012 1 yorum
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Şahan Gökbakar klasiği Recep İvedik Serisini yoğun istek üzerine sizlerle paylaşma kararı aldık. Paylaşımlarımıza Recep İvedik serisinin 1. filmi olan Recep İvedik 1 ile başlamıştık. Şimdi ise Recep İvedik serisinin 2. filmi olan Recep İvedik 2 ile devam ediyoruz. TV 8 kanalında yaptığı sıradışı programlarla seyircinin dikkatini çekmeyi başaran ve kılıktan kılığa giren Şahan Gökbakar en beğenilen karakteri Recep İvedik olduğunu gördükten sonra Recep İvedik karakteri üzerine film çekmeye karar verir ve serinin 1. filmi olan Recep İvedik 1 filmi ortaya çıkar. Bu filmin tutması üzerine daha sonra Recep İvedik 2 ve Recep İvedik 3‘ üde çekecektir. Recep İvedik 4 çekilecek mi? Şimdiler de Recep İvedik karakterini sevenlerin en çok sorduğu soru bu. Şahan öyle bir sevdirdi ki kendini bazılarına göre Kemal Sunal ile kıyaslanacak dereceye bile getirildi. Ama biz şunu diyoruz bir Kemal Sunal olabilmek için daha çok ama çok yolu var Şahan’ın. Lafı çok uzattık. Birazda Recep İvedik 2 filminden bahsedelim.

 

Recep İvedik 2 izle

Recep İvedik 2 full izle

Recep İvedik 1′ de olduğu gibi yine Togan Gökbakar (Şahan Gökbakar’ın kardeşi) yönetmenliğinde çekilen Recep İvedik 2 filminin konusuna değinecek olursak; başrol oyuncumuz Recep İvedik babaannesi ile aynı evde yaşayan, işsiz, güçsüz, başıboş, hiçbir işte çalışmayı becerememiş, bütün gün evde pinekleyen serseri bir adamdır. Babaannesinin “artık adam ol” uyarılarına kulak vermeye çalışan Recep, kendince birşeyler başarmak için elinden geleni en komik şekilde yapacaktır. Filmde  Zeynep Çamcı, Gülsen Özbakan,  Çağrı Büyüksayar, Efe Babacan gibi oyuncular da Şahan Gökbakar’la birlikte rol alıyor.

 

Recep İvedik 2 full izlemek isteyenler için tek part ve partlı şekilde sitemize ekledik. Recep İvedik 2 full hd izlerken keyifli seyirler dileriz.

 

Recep İvedik 1 full izle

 

Recep İvedik 3 full izle


Bir önceki filmimiz olan Sahte Gelin (The Decoy Bride) Full HD Türkçe Dublaj izle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

6.8

Yönetmen Adı

:

Togan Gökbakar

Oyuncular

:

Şahan Gökbakar, Zeynep çamcı, Gülsen Özbakan, Çağrı Büyüksayar, Efe Babacan

Orjinal Adı

:

Recep İvedik 2 izle

İzlenme: 2.346 kere izlendi

Benzer Filmler

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap