Google Ara Recep İvedik 1 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle

Ekleyen filmizle Eklenme Tarihi 23 Temmuz 2012 2 yorum
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Şahan Gökbakar klasiği Recep İvedik Serisini yoğun istek üzerine sizlerle paylaşma kararı aldık. Paylaşımlarımıza Recep İvedik serisinin 1. filmi olan Recep İvedik 1 ile başlıyoruz. TV 8 kanalında yaptığı sıradışı programlarla seyircinin dikkatini çekmeyi başaran ve kılıktan kılığa giren Şahan Gökbakar en beğenilen karakteri Recep İvedik olduğunu gördükten sonra Recep İvedik karakteri üzerine film çekmeye karar verir ve serinin 1. filmi olan Recep İvedik 1 filmi ortaya çıkar. Bu filmin tutması üzerine daha sonra Recep İvedik 2, Recep İvedik 3‘ üde çekecektir. Recep İvedik 4 çekilecek mi? Şimdiler de Recep İvedik karakterini sevenlerin en çok sorduğu soru bu. Şahan öyle bir sevdirdi ki kendini bazılarına göre Kemal Sunal ile kıyaslanacak dereceye bile getirildi. Ama biz şunu diyoruz bir Kemal Sunal olabilmek için daha çok ama çok yolu var Şahan’ın. Lafı çok uzattık. Birazda filmden bahsedelim.

 

Recep İvedik 1 izle

Recep İvedik 1 full izle

Togan Gökbakar yönetmenliğinde 2008 yılında vizyona giren Recep İvedik 1 filminin konusuna değinecek olursak; Recep İvedik boş boş yolda dolaşırken bir adamın cebinde ki cüzdanını yola düşürdüğünü görür ve cüzdanını düşürdüğünün farkına varamayan adama yardım etmek amacıyla cüzdanı yerden almak isterken cüzdanı evsiz, derbeder bir adamın alıp çaktırmadan cebine indirip uzaklaşmak isterken, Recep İvedik bunu görür ve yerden cüzdanı alan adam çok uzaklaşamadan yakalar. İçi para dolu cüzdan artık Recep İvedik’tedir. Lakin kovalamaca esnasında cüzdanın gerçek sahibi çoktan gitmiş ortalarda gözükmemektedir. Recep cüzdanın gerçek sahibini bulmak için yollara düşer ve başından çeşitli mizansen olaylar geçer. Cüzdanın sahibini araştırır ve cüzdanın otel sahibi, zengin bir işadamına ait olduğunu öğrenir ve bu iş adamının sahibi olduğu otelin bulunduğu Antalya şehrine gider. Zengin adama cüzdanını verdikten sonra İstanbul’a dönmeyi düşünen Recep İvedik, tam o esnada çocukluk aşkı Sibel’in de o otelde olduğuna şahit olur. Kendisini hatırlayamayan Sibel’e kendisini beğendirmek ve hatırlatabilmek için her yolu dener. Hatta çocukluğunda ki misketlerine bile gösterir.

 

Recep İvedik 1 full izlemek isteyenler için tek part ve partlı şekilde sitemize ekledik. Recep İvedik 1 full hd izlerken keyifli seyirler dileriz.

 

Recep İvedik 2 full izle

Recep İvedik 3 full izle


Bir önceki filmimiz olan Recep İvedik 2 Full HD izle – Komik Türk Filmleri izle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

6.7

Yönetmen Adı

:

Togan Gökbakar

Yapım Yılı

:

2008 - Türkiye

Oyuncular

:

Şahan Gökbakar, Lemi Filozof, Fatma Toptaş, Asiye Dinçsoy, Zeynep Aydemir, Hakan Bilgin, Tuluğ Çizgen

Orjinal Adı

:

Recep İvedik 1 izle

İzlenme: 3.400 kere izlendi

Benzer Filmler

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap