Google Ara Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe Dublaj izle full HD – 2002 Film izle

Ekleyen filmizle Eklenme Tarihi 6 Ekim 2012 4 yorum
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Online Film izle takipçileri sizlere Harry Potter serisinin tüm filmlerini sunma kararı aldık. Bu doğrultu da ilk olarak Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj olarak izlenimlerinize sunmuştuk. Şimdi ise Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe Dublaj olarak izlenimlerinize sunuyoruz.
Kötü kalpli teyzesinin yanında zor bir yaz tatili geçiren Poter’ı yaz tatili boyunca arkadaşlarından mektup gelmemesine çok üzülür. Buna onun Hogwarts’a gitmesini engellemek isteyen cin Dobby sebep olmuştur. Harry’nin arkadaşlarına küsüp okula geri dönmemesi için yapmıştır. Ama Ron babasının uçan arabasıyla gelip Harry’yi kurtarır. Çünkü Amcası misafirlerine rezil ettiği için Harry’i odasına kilitlemiştir. Harry zorlu bir yolculuktan sonra Hogwarts’a varır. Harry 2. yılına büyük bir sevinçle başlar. Fakat okulda sırasıyla taşlaşan öğrenciler yüzünden günah keçisi olmuştur. Harry okulda taşlaşan öğrencilerden önce sesler duyar. O sese doğru gittiği için de taşlaşan çocuğu en önce o görür. Buna Hermione ve Ron da şahit olur Aslında yaz tatilinde kendisine görünen cin Dobby’nin yaptıkları ve söyledikleri onu etkilemiştir. Çünkü Dobby, Harry Potter’ın büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldığını söylemiştir. Harry birşeyler yapılmazsa okuldaki öğrencilere sırayla zarar verileceğini anlar ve Hermione gerçekleri bilebilecek olan ve taşlaşan bulanıklardan nefret eden aile bilir. Onlardan gerçekleri öğrenmek için arkadaşlarının suretine çevrilebilecek iksir yapar. Sırlar odası denilen odayı birisi açmış ve içerdeki canavarı çıkarmıştır.

 

Harry Quidditch takımının değişmez arayıcısı olmuştur. Zaman ilerledikçe en yakın arkadaşlarından olan Hermione’nin taşlaşması ve Ron’un kızkardeşi Ginny’nin kaçırılması onu tuvalet hayaleti. Mızmız Myrtle’a yönlendirmiştir. Tuvalette bulduğu günlükte Harry bazı gerçekleri öğrenir. Günlüğün sahibiyle günlükte esrarengiz konuşmalara imza atan Harry, kendisini Hagrid’in yıllar önce açmış olduğu sanılan Sırlar Odasında bulur. Sırlar Odasını son açan Tom Marvolo Riddle ismiyle okul kayıtlarına geçen Lord Voldemorttur.
Harry tuvaletteki Mızmız Myrtle’a nasıl öldüğünü sorar. Oda tuvalette burmayı açınca sadece bir çift göz gördüğünü söyler. O gözü gören ölür. Göremeyenler de taşlaşır. Harry yılan diliyle sırlar odasına girer. Sırlar odasını ilk açan Harry’nin anne ve babasını öldüren Ve en büyük büyücü olmak isteyen Voldemort’tur. Voldemort’u önce yılanı öldürdükten sonra yılanın dişiyle deftere vurarak öldürür. Harry, Okul müdürünün gönderdiği Ankakuşu yardımıyla sırlar odasından Ginny ile beraber çıkar. Çünkü okul müdürüne bağlılığı Harry’i kurtarır. Gilderoy Lockhart’ın hafızasını kaybetmesi nedeniyle okulda Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersleri iptal edilir. Bu olaylar nedeniyle kapanmaktan kurtulan Gryffindor binası dönemi galibiyetle bitirir.
Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe Dublaj izlemenizi tavsiye eder, keyifli seyirler dileriz.

 

Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj full hd izle

Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe Dublaj izle full HD

Harry Potter ve Felsefe Taşı izle (Türkçe Dublaj)

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj izle full HD

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj full hd izle

Harry Potter Ve Melez Prens Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları 1 Türkçe Dublaj full hd izle


Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj full hd izle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

7.4

Yapım Yılı

:

2002 - ABD

İzlenme: 9.785 kere izlendi

Benzer Filmler

Harry Potter ve Sırlar Odası Türkçe Dublaj izle full HD – 2002 Film izle filminde 4 yorum yapılmış.

  1. barış diyor ki:

    harika bi filim bence

  2. ahmeet diyor ki:

    hiç begenmedim

  3. ömer diyor ki:

    bu film dünyanın en iyi filmi

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap