Google Ara Çizgili Pijamalı Çocuk Türkçe Dublaj İzle

Ekleyen Mert Eklenme Tarihi 8 Aralık 2012 YoRuM YaZ
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Filmi sonlarına doğru büyük bir duygusallık kaplıyor ki bir 2. Dünya Savaşı Filminde olması gereken şeylerden biri aslında. Filmde daha çok Yahudilere yapılan zulümler ele alınmakta ve bu sefer ava giderken avlanıyorlar. Duygusallık başlarında pek ön planda değil ama sonlarına doğru patlıyor ve bir kişinin ölümüne değil iki kişinin ölümüne üzülüyor insan.

Bir Alman komutanın terfi alması ile Yahudilerin çalıştırıldıkları sonrada öldürüldükleri bir kampa yerleşiyorlar ve ailesinin hiç bir üyesi bundan memnun değil. Çocuk eskisi gibi okula gidemiyor, arkadaşları ile oynayamıyor ki sevgiyi başka bir yerde arıyor. Bir gün tesadüf eseri bir Yahudi kampının köşesinde duran bir çocuk ile tanışıyor ve olaylar bu şekilde başlıyor.

Gerçekten eski zamanları yansıtan bir film olmuş ve gerçekçilikten ödün verilmemiş. Bir film. Çizgili Pijamalı Çocuğu Türkçe İzleyebilirsiniz.


Bir önceki filmimiz olan Çapraz Ateş Türkçe Dublaj İzle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

7.8

Yönetmen Adı

:

Mark Herman

Yapım Yılı

:

2008 Abd-İngiltere-Almanya

Oyuncular

:

Vera Farmiga, David Thewlis, Asa Butterfield, David Heyman, Rupert Friend, Jim Norton

cizgili-pijamali-cocuk-turkce-dublaj-izle
İzlenme: 725 kere izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap