Google Ara Amerikan Pastası 4 izle Türkçe Dublaj – Online American Pie Serisi Full HD

Ekleyen filmizle Eklenme Tarihi 2 Temmuz 2012 4 yorum
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Amerikan Pastası 4 izle Türkçe Dublaj – Online American Pie Serisi Full HD

Evet sayın film severler ve www.onlinefilmiizlet.com takipçileri, tüm dünya gençlerinin severek izlediği Amerikan Pastası serisini sizlerle paylaşmaya karar verdik demiştik. Şimdi sizlerlerle serinin 4. filmi olan Amerikan Pastası 4 filmini Türkçe dublaj izleme seçeneğini ile paylaşıyoruz. Seri olarak şimdiye kadar yapılmış en iyi komedi filmleri arasında olan Amerikan Pastası serisi ni sizlerle paylaşmaktan gurur duyarız. İlk filmden son filme kadar Online film izlet sitemize American Pie serisini ekliyoruz. Amerikan Pastası 4 filmi tüm serilerde olduğu gibi kategori olarak gençlik filmleri ve komedi grubuna girse de içeriğinde bulunan erotik sahneler den ötürü 18 yaşını doldurmamış olanların izlemesini pek tavsiye etmiyoruz. Amerikan Pastası 4 Türkçe dublaj izle seçeneğiyle sizlerle. American Pie 4 filminin konusuna değinecek olursak.

 

Amerikan Pastası 4 izle

Amerikan Pastası 4 Türkçe Dublaj izle

Amerikan pastası 4 türkçe dublaj izle

Ergen yaşta ki gençlerin dürtüleri, arzuları, fantazileri gibi her genç insanın ergenlik döneminde yaşadığı bazı duyguları mizansen şeklinde Amerikan Pastası 4 filminde işlemişler ve daha önce ki 3 filme göre bariz değişikliklere gitmişler.
Önemli not : Erotik sevişme sahneleri nden sebep Amerikan Pastası 4 izle mek Erotik Film izle kategorisine girer ve 18 yaşından küçükler için sakıncalıdır. Online filmi izlet.com

 

Amerikan Pastası 1 izle

Amerikan Pastası 2 izle

Amerikan Pastası 3 izle

Amerikan Pastası 4 izle

Amerikan Pastası 5 izle

Amerikan Pastası 6 izle

Amerikan Pastası 7 izle

Amerikan Pastası 8 izle


Bir önceki filmimiz olan Amerikan Pastası 3 izle Türkçe Dublaj – Online American Pie Serisi Full HD filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

5.1

Yönetmen Adı

:

Steve Rash

Yapım Yılı

:

2005 - ABD

Filmin Süresi

:

98 dk.

Orjinal Adı

:

American Pie 4

İzlenme: 22.347 kere izlendi

Benzer Filmler

Amerikan Pastası 4 izle Türkçe Dublaj – Online American Pie Serisi Full HD filminde 4 yorum yapılmış.

  1. Paul diyor ki:

    bende nurcana katılıyorum tlkparoa e7ınar ayrılırsa inanın reyting sayıları dfcşer eger e7ınar we toprak arasında hareketlenme olursa dizi muhteşem f6tesi olur o yfczden reyting sayıları fırlar zaten f6le ayrılma filan olursa bende izlemem arkadaşlarımın hepsini ben yf6nelttim izleyin diye kesinlikle geri e7ewiririm asla f6le bişe olmasın zaten nedense f6ylebir gee7er zamankide aglamıyorum neden se bunda agladım yf6netmene yalwarıyorum lfctfen f6le bişe olmasın

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap