Google Ara Aman Tanrım 1 Türkçe Dublaj izle

Ekleyen Mert Eklenme Tarihi 10 Aralık 2012 YoRuM YaZ
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Şu yazıyı yazarken bile film aklıma geliyor ve gülüyorum yani siz düşünün nasıl bir film :) . Arkadaşlar film komedi olmasına rağmen insanları bilinçlendirmeyi unutmamış ve bu çok güzel olmuş bence. Jim Carrey baş rolde ve yüzünüzde  ki o tebessümü cidden eskinden de çok kolay bir şekilde yapıyormuş, bilmeyenler için söyleyeyim eski bir film. Filmde dikkati çekinilmek istenen konulardan biri Kan bağışı ve bilinçlendirme bunun üzerine.

Jim Carrey tanrı ile hiç iyi anlaşamaz. Başına gelmeyen talihsizlik yoktur. Hiç bir anı iyi geçmez neredeyse. Tanrı onu görür ve yakın bir zamanda işten kovulduğunu bilir bu yüzden ona iş vadetme bahanesi ile onu yanına çağırır ve ona ”sen artık tanrısın” der ve hayat bundan sonra onun için daha zordur.

Film bu şekilde başlıyor diyebiliriz. Aman Tanrımı izlemenizin bence tek sebebi Jim Carrey ama siz yinede istediğinizi yapın.


Bir önceki filmimiz olan Rocky 1 Türkçe Dublaj izle filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

6.6

Yapım Yılı

:

2003 Abd

Senaryo

:

Bruce Almighty

Oyuncular

:

Jim Carrey, Morgan Freeman, Jennifer Aniston, Catherine Bell, Lisa Ann Walter

Filmin Süresi

:

101 Dk

aman-tanrim-bir-turkce-dublaj-izle
İzlenme: 957 kere izlendi

Benzer Filmler

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap