Google Ara Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe dublaj izle (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay)

Ekleyen filmizle Eklenme Tarihi 20 Ekim 2012 3 yorum
FİLMİ İZLE'DİKTEN SONRA LÜTFEN SAYFANIN EN ALTINA İNİP 10 - 15 SANİYENİZİ AYIRARAK YORUM YAPINIZ. YORUMLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ. ÇALIŞMAYAN FİLMLERİ YORUM YAPARAK BİZE BİLDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.


Film Bilgileri

Online film izle filmlerimiz arasına bir yenisini daha katıyoruz. Daha önce sizlerle Alacakaranlık 1 (Twilight 1) Türkçe Dublaj full hd izleme seçeneği ile paylaşmıştık. Şimdi ise serinin 2 filmi olan Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay yani Alacakaranlık 2 filmini paylaşıyoruz. Lafı çok daha fazla uzatmadan Alacakaranlık 2 (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay) filminin konusuna kısaca değinelim isterseniz;

 

Alacakaranlık 2 Türkçe Dublaj izle

Alacakaranlık Efsanesi 2: Yeni Ay (New Moon) Türkçe Dublaj full hd online izle

Bella’nın doğum günüdür ve ilk babası kutlar daha sonra da arkadaşı Jacob. Jacob Bella’ya kabus kovucu kolye hediye eder. Edward kıskanır. Edward’ın kızkardeşi Cullen’ların evinde Bella’nın doğum günü için bir parti hazırlar. Bella hediyesini açarken eli kesilir. Ve vampir kardeşlerden biri kendini tutamayıp Bella’ya saldırır. Edward çok üzülür. Bella ise hem Edward’ın kendini koruması konusundaki hassasiyeti hem de kendisinin yaşlanma korkusu yüzünden vampir olmak ister. Ama Cullen onlara lanetlenmiş olmaları konusundaki gerçeği anlatsa da Bella vazgeçmez. Çünkü kendisi yaşlanacaktır. Ama Edward hep genç kalacaktır.
Bir kaç gün sonra Edward Bella’dan kendisine bir şey yapmayacağında dair söz ister ve Bella’yı terk eder. Bella Edward’ın gitmesine dayanamaz ve dağılır. Aradan zaman geçer gece kabusları devam eder. Babası dayanamaz ve annesinin yanına dönmesini ister. Bella Forks’dan ayrılamayacağını söyler ve babasını ikna etmek için kızlar partisi yapacağını söyler. Vampir filmi izledikten sonra arkadaşıyla eve dönerken tehlikeli görünüşlü birkaç motosikletli görür. O sırada Edward’ı görür. Bella tehlikeli işlerde olacağı zaman Edward’ı göreceğini anlar ve hurda bir motosikleti alıp Jacob’a gider. Jacob onun motosikletini yapar ve o motosikletle kaza yapar. Her tehlikeli işte Bella Edward’ın sesini duyar ve mutlu olur.Bu arada Jacob’la yakınlaşır.
Bir gün tek başına ormanda gezerken bir vampir(Laurent)görür. Bu vampir tam onu öldürmek üzereyken 7 tane kurt onu kurtarır ve vampiri öldürür. Bella bir kaç gündür Jacob’a ulaşamaz ve en sonunda onun evine(La push)’a gider. Jacob’a ne olduğunu çok geçmeden anlar. Jacob bir kurt adama dönüşmüştür. Ve onun hayatını kurtaran da Jacob’dur. Bella buna çok şaşırır. Bir gün Bella bir uçuruma gider. Atlamayı düşünür ve içinden Edward’ın seslerini duymaya başlar ama yinede her şeye rağmen uçurumdan atlar. Uyandığında yanında Jacob vardır. Jacob da onun peşinden atlamıştır. Evine gidince evlerinde Cullen ailesinden birini(Alice)’i görür. Alice ve ailesi Bella’nın öldüğünü sanmaktadır. Alice Bella’ya Edward’ın da bunu duyduğunu ve kendini öldürmek için Vampirleri kışkırtmaya gider. Kendini ifşa edip öldürtecektir. Bella ve Alice hemen yola koyulur ve Edward tam ölüme giderken Bella ona sarılır. Edward ile Bella şaşkınlıktan ne yapacaklarını bilemezler. Bu ifşa mevzusunu vampirler affeder. Ama Bella’yı öldürmeye karar verirler Bella vampir olacağı için vazgeçerler.Edward onu evine götürür. Ve tüm aile halkı onun mezuniyetten sonra vampir olmasına karar verirler. Edward ile Bella yalnız kaldıklarında konuşmaya başlarlar Edward herşeyi onu korumak için yaptığını söyler. Ve aşkları yeniden canlanır.
Ama ortada bir kaç sorun vardır. 1.’si Cullen ailesi(James)bir vampir öldürmüşlerdir. Ve bu vampirin ölümsüz aşkı (Victoria) Bella’yı öldürmeye çalışıyor 2.’si eğer Bella vampir olmazsa ölecektir. 3.’sü Bella’nın kurt adamlar ile vampirler arasında seçim yapması gerekmektedir. Bella ölürse anlaşma bozulur ve kurt adamlar ile vampirler arasında yüz yıllardır süren mücadeleyi körükleyecektir. Özellikle Jacob Bella’ya aşıktır ve bu durumda çıldırır.
Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe dublaj izle (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay) filmini izlemenizi tavsiye eder. Keyifli seyirler dileriz.


Bir önceki filmimiz olan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj izle full HD - 2004 filmleri filmimizi izleyebilirsiniz.

IMDB Puanı

:

7.1

Yönetmen Adı

:

Alacakaranlık 2 izle

Yapım Yılı

:

2009 - ABD

Yapımcı

:

Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay izle

Senaryo

:

Alacakaranlık yeni ay izle

Senaryo Kitap

:

Alacakaranlık 2 new moon izle

Oyuncular

:

Alacakaranlık 2 türkçe dublaj izle

Filmin Süresi

:

Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay türkçe dublaj full hd izle 120 dk

Orjinal Adı

:

The Twilight Saga: New Moon izle

İzlenme: 4.472 kere izlendi

Benzer Filmler

Alacakaranlık 2 Yeni Ay Türkçe dublaj izle (Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay) filminde 3 yorum yapılmış.

  1. Elsen diyor ki:

    cox gozel bir film…enn cox sevdiyim filmlerden biri….

  2. sanane diyor ki:

    heeep durdu ve dondu 2 bölümde ltf düzeltin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum Yap

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Sitemap